شرکت شیمیایی Cayman Chemical

شرکت شیمیایی Cayman Chemical

شرکت شیمیایی Cayman Chemical ، (که مقرر آن در آربور، میشیگان است) مواد شیمیایی لازم را در اختیار دانشمندان سراسر دنیا، جهت پیشبرد تحقیقات درزمینۀ سلامت انسان قرار می‌دهد. شرکت شیمیایی کیمن Cayman Chemical، کیت‌های سنجش بیوشیمیایی، آنتی‌بادی‌ها و پروتئین‌های نوترکیب را تولید کرده و همچنین در ارائه خدمات سنتز، تجزیه‌وتحلیل ماده شیمیایی، توسعه، غربالگری آزمایش و کشف مواد دارویی را نیز پیشتاز می‌باشد.

شرکت شیمیایی کیمن Cayman Chemical

تاسیس شرکت

در تاریخ ۶ ژوئن ۱۹۸۰، شرکت شیمیایی کیمن Cayman Chemical، توسط دکتر کریک ماکس، تأسیس شد و ارزش مرجان‌های طبیعی گورگون را به‌عنوان یک منبع تجدید پذیر و اقتصادی قابل‌اعتماد برای تولید پروستاگلاندین ها، نشان داد. مطالعات دقیق بر روی محیط زیست و مذاکرات با دولت، این شرکت را قادر ساخت تا در اوت ۱۹۸۱ به اوج فعالیت کاری خود برسد. این اتفاق زمانی افتاد که یک نمونه هشت پوندی از Plexaura homomalla در نزدیکی Fisherman’s Cay جمع‌آوری شد. مرجان یخ‌زده گورگون به یک آزمایشگاه کوچک در دنور منتقل شد که از آن ۳۰ گرم پروستاگلاندین A2 استخراج شد. با الهام از این موفقیت و دیدگاه ارائه پروستاگلاندین های باکیفیت بالا به جامعه تحقیقاتی، آزمایشگاه دکتر ماکس پیشگام در ارائه پنج پروستاگلاندین استاندارد شد.

شرکت شیمیایی کیمن Cayman Chemical مولکول‌های کوچک، کیت‌های سنجش بیوشیمیایی، آنتی‌بادی‌ها و پروتئین‌ها را برای دانشمندان سراسر جهان تولید و عرضه می‌کند. شرکت مذکور، تولید شناسگی‌های آزمایش‌ها مربوط به سرطان، آسیب‌های اکسیداتیو و اپی ژنتیک، علوم اعصاب، التهاب، متابولیسم و بسیاری از خطوط دیگر تحقیقاتی را تولید می‌کند.

این شرکت، از طریق سرمایه‌گذاری در طرح‌های تحقیقاتی محققان، تولید محصولات نوآورانه خود را کماکان حفظ کرده است. شرکت، خدمات سنتز شیمیایی، تجزیه شیمیایی، بیوآنالیز داروها را به جامعه علمی ارائه می‌دهد.

محصولات شرکت شیمیایی Cayman Chemical

 Antibodies #

Western blot ♦

Flow cytometry ♦

Immunohistochemistry ♦

 Immunofluorescence  ♦

Assay Kits #

Cell-Based Assays  ♦

Colorimetric Assays ♦

Detection Kits  ♦

ELISA  ♦

Enzyme Activity   ♦

Fluorometric Assays  ♦

Inhibitor Screening Assays  ♦

Kit Components ♦

MaxSpec™ Kits ♦ 

Sample Preparation ♦

Biochemicals #

 Affinity Probes  ♦

Analytical Standards ♦

 Antibiotics  ♦

Antifungals  ♦

 Antioxidants ♦

Antivirals  ♦

Buffers and Stock Solutions  ♦

Cannabinoids  ♦

Ceramides/Sphingolipids  ♦

Detergents  ♦

Dyes, Stains, and Indicators ♦

P0roteins #

Chaperones/Heat Shock Proteins ♦

Website: www.caymanchem.com

 

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی فروش محصولات شرکت شیمیایی Cayman Chemical در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *