هیچ محصولی یافت نشد؟ به پایین صفحه مراجعه کنید !!!

شرکت Alfa Aesar

بیش از ۵۰ سال، دانشمندان به استفاده از محصولات شرکت Alfa Aesar برای تأمین مواد اولیه جهت آزمایشهای تحقیق و توسعه تکیه کرده‌اند. اکنون این شرکت بیش از ۳۸۰۰۰ نوع محصول با مقیاس نیمه انبوه و انبوه تولید می‌کند. همچنین این شرکت با استفاده از امکانات موجود به تولید سفارشی برای عرضه بیشتر کالاهای تخصصی دیگر نیز می‌پردازد. شرکت Alfa Aesar یک مرجع رایج برای مواد شیمیایی و مواد تحقیقاتی است.

ثبت سفارش واردات
                    ثبت سفارش واردات
محصولات شرکت آلفا ایسر
                                          محصولات شرکت آلفا ایسر

این شرکت، بیش از ۵۰۰۰ محصول بیوشیمیایی و بیش از ۳۸۰۰۰ محصول شیمیایی-تحقیقاتی دارد. شرکت آلفا ایسر، یک انتخاب کامل برای تأمین تمام نیازهای تحقیقاتی است. محدوده‌ی وسیعی از محصولات این شرکت برای پژوهش‌های علمی در زمینه علوم کاربردی مانند: ژنومیک، پروتئومیک، ایمونولوژی، زیست‌شناسی سلولی و مولکولی و تحقیقات عروقی در حال توسعه است.

محصولات شرکت آلفا ایسر 

محصولات شرکت Alfa Aesar شامل مواد معدنی، مواد ارگانیک، فلزات آلی،  فلزات خالص و عناصر، ترکیبات فلزات و کاتالیزورها، مواد بیوشیمیایی و مواد نانو است.

 

دسته بندی محصولات آلفا ایسر Alfa Aesar

شرکت آلفا ایسر در پنج دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که با کلیک بر روی هر دسته به سایت اصلی شرکت Alfa Aesar  هدایت می شوید.

نحوه جستجو محصولات آلفا ایسر 

 • ابتدا با کلیک بر روی سایت شرکت آلفا ایسر وارد سایت شرکت ترمو فیشر شوی و در قسمت Applications & Techniques بر روی برند Thermo Scientific کلیک کنید.
 سایت شرکت آلفا ایسر
                                                                         سایت شرکت آلفا ایسر

در سمت چپ صفحه محصولات در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند بر روی Alfa Aesar Chemicals کلیک کنید.

 • دسته بندی شرکت Alfa Aesar
                                                                     دسته بندی شرکت Alfa Aesar
 • در صفحه باز شده مجدد بر روی برند Alfa Aesar کلیک می کنیم.
برند Alfa Aesar
                                                                                       برند Alfa Aesar
 • در صفحه باز شده با کلیک بر روی هر دسته بندی وارد سایت خود برند می شوید.
   دسته برند Alfa Aesar
                                                                             دسته برند Alfa Aesar
  • راه سریع تر این است که در موتور جستجو سایت ترمو فیشر نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید. باید دقت داشته باشید بعلت اینکه سایت ترمو فیشر مجموعه ای از چند شرکت است و یک محصولات از چند برند ممکن است پیشنهاد داده شود کد اختصاصی آن محصول نه نام محصول را در سایت ترمو فیشر وارد کنید تا راحت تر محصول خود را پیدا کنید. در ادامه نحوه جستجو کد یک محصول در خود سایت Alfa Aesar آموزش داده می شود.

   نحوه جستجو محصولات آلفا ایسر Alfa Aesar در سایت آلفا ایسر

   • وارد سایت https://www.alfa.com/en/ شوید.
   • در سمت چپ سایت پنج دسته اصلی محصولات نمایش داده شده است که می توانید بر روی هر یک کلیک کرده و ماده مد نطظر را از بین زیر دسته انتخاب کنید.
پنج دسته اصلی محصولات سایت آلفا ایسر
                                                                        پنج دسته اصلی محصولات سایت آلفا ایسر
  • راه سریع تر این است که در موتور جستجو سایت آلفا ایسر نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید. به عنوان مثال 1,2-Dichloroethane را تایپ می کنیم. به تصویر زیر توجه نمایید، تنها دو محصول با درخواست ما سازگار است.
جستجوی محصول در سایت آلفا ایسر
                                                                                     جستجوی محصول در سایت آلفا ایسر
  • اگر ویژگی های هر کدام از این دو محصول را مطالعه کنید متوجه می شوید هر دو دارای یک CAS Number هستند و تفاوت این دو در گرید، کاربرد و مقدار آنها است. همچنین هر محصول دارای کد اختصاصی منحصر به فرد است.
پیدا کردن محصول در سایت آلفا ایسر
                                                                              پیدا کردن محصول در سایت آلفا ایسر
محصول پیدا شده در سایت آلفا ایسر
                                                                  محصول پیدا شده در سایت آلفا ایسر

هر محصول دارای یک نام و کد مشخص است (کد هر محصول به عنوان کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number شناخته میشود) که باید برای سفارش آن محصول از طریق شرکت آثل طب،نمایندگی فروش محصولات شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar در ایران، این کد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید.

محصولاتی که از طریق شرکت آثل طب، نمایندگی شرکت آلفا ایسر در ایران تا به اکنون به مشتری ها تحویل داده شده است.

ویدئو

نحوه سفارش و واردات محصولات آلفا ایسر Alfa Aesar

فروشگاه ATR-MED، نمایندگی فروش محصولات شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت آلفا ایسر در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

برای سفارش از سه راه زیر می توانید اقدام کنید.

 • ابتدا کد اختصاصی محصول مد نظرتان را از سایت https://www.alfa.com/en/ پیدا نموده سپس به شماره 09120549893 این کد اختصاصی را در واتساپ ارسال نمایید.
 • از طریق را ه های ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی شوید و در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت پیشنهادی را دریافت کنید.
 • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم زیر:

شما میتوانید با پر نمودن فرم سفارش زیر درخواست خود را ثبت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پیش فاکتور را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) دریافت نمایید.