هیچ محصولی یافت نشد؟ به پایین صفحه مراجعه کنید !!!

شرکت بایورد

شرکت بایورد یکی از پنج شرکت برتر دنیا در زمینه ارائه دستگاه های آزمایشگاهی، نرم افزار، مواد مصرفی در حوزه ی زیست شناسی سلولی، بیان ژن، تخلیص پروتئین، تعیین مقدار پروتئین، ابداع و تولید دارو، ایمنی مواد غذایی و آزمایش کنترل کیفیت محیطی همراه با آموزش علمی است.

ثبت سفارش واردات
                     ثبت سفارش واردات

شرکت بایورد با سابقه ای بیش از شش دهه به ارائه محصولات نوآورانه و مفید در حوزه مراقبت های بهداشتی می پردازد که پژوهشگران علوم زیستی و آزمایشگاه های تشخیصی پزشکی کمک می کند تا به ارائه نتایج سریع تر و بهر  دست یابند. این کمپانی به عنوان یک شرکت پیشتاز در سطح جهان از طیف گسترده ای از فناوری ها جهت تولید محصولات آزمایشگاهی تشخیصی استفاده می کند و اطلاعات بالینی گسترده ای را در زمینه انتقال خون، نظارت بر دیابت، بیماری های خود ایمنی و بیماری های عفونی فراهم می کند. محصولات کمپانی بایو رد جهت تشخیص، نظارت و درمان بیماری ها و سایر شرایط پزشکی استفاده می شود.

محصولات شرکت بایورد
محصولات شرکت بایورد

محصولات و نحوه جستجو  آنها

نمونه ای از محصولاتی که از برند بایو رد از طریق هولدینگ ATR-MED به مشتری ها تحویل داده شده است.

 

محصولات شرکت بایورد

محصولات و محلول های این شرکت، مبتنی بر فن آوری های جداسازی، تخلیص، شناسایی، تجزیه و تحلیل و تولید مواد بیولوژیکی مانند آنتی بادی ها، پروتئین ها، اسیدهای نوکلئیک، سلول ها و باکتری است.

دسته بندی محصولات شرکت بایورد

این کمپانی در پنج دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که با کلیک بر روی هر دسته به سایت اصلی شرکت بایورد هدایت می شوید. (با فیلتر شکن)


نحوه جستجو محصولات شرکت Bio-Rad از سایت بایورد

  • ابتدا با کلیک بر روی لینک سایت بایورد ، وارد سایت بایورد شوید.
  • به طور مثال ما دنبال یک بروشور سرم کنترل biorad و یا آنتی بادی انسانی علیه مارکر CD25 در آزمایش فلوسایتومتری هستیم پس در دسته بندی Life Science بر روی Flow Cytometers کلیک میکنیم.
دسته بندی محصولات شرکت بایو رد
                                                         دسته بندی محصولات شرکت بایو رد
  • سپس در صفحه باز شده از 4 دسته بندی مثلا روی آنتی بادی ها کلیک می کنیم.
ریز دسته بندی محصولات شرکت بایو رد
                                                              ریز دسته بندی محصولات شرکت بایو رد
  • همانطور که مشاهده میکنید سایت بایورد هفت فیلتر را جهت سرچ پیشنهاد داده است که با فیلتر کردن هر کدام می توانید انتخاب ها را محدودتر کنید. اختصاصیت علیه مارکر CD25، گونه هدف انسان و کاربرد در فلوسیتومتری را فیلتر می کنیم.
فیلتر کردن محصولات از سایت بایورد
                                                        فیلتر کردن محصولات از سایت بایورد
  • با خواندن ویژگی های هر محصول، می توانیم محصول مد نظرمان را پیدا کنیم. ما چهارمین محصول را انتخاب می کنیم.
پیدا کردن محصول مورد نظر از شرکت بایو رد
                                                           پیدا کردن محصول مورد نظر از شرکت بایو رد

هر محصول دارای یک نام و کد مشخص است (کد هر محصول به عنوان کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number  شناخته میشود) که باید برای سفارش آن محصول از طریق شرکت آثل طب، نمایندگی انحصاری bio rad در ایران، این کد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. در مثال زیر این کد مشخص شده است.

کد هر محصول و یا کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number محصولات شرکت بایورد
                                       کد هر محصول و یا کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number محصولات شرکت بایورد

نمایندگی انحصاری bio rad در ایران

شرکت آثل طب، نمایندگی انحصاری bio rad در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت Bio-Rad در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

برای سفارش از سه راه زیر می توانید اقدام کنید.

  • ابتدا کد اختصاصی محصول مد نظرتان را از سایت http://www.bio-rad.com پیدا نموده سپس به شماره 09120549893 این کد اختصاصی را در واتساپ ارسال نمایید
  • از طریق را ههای ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی شوید و در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت پیشنهادی را دریافت کنید.
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم زیر:

شما میتوانید با پر نمودن فرم سفارش زیر درخواست خود را ثبت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پیش فاکتور را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) دریافت نمایید.

ویدیو