جستجوی پیشرفته مرتب‌سازی پیش‌فرض

نمایش دادن همه 2 نتیجه

مرتب سازی بر اساس: selected='selected' پیش‌فرض محبوبیت امتیاز آخرین ارزانترین گرانترین محصولات ویژه شگفت انگیزها

شرکت GE Healthcare

شرکت GE Healthcare از اصلی ترین سازندگان تجهیزات عکس برداری پزشکی می باشد. هم چنین، این ابرکمپانی در پی توسعه راه حل های تکنولوژیک برای عکس برداری پزشکی، تشخیص بالینی، سیستم های مونیتورینگ بیمار، تحقیقات بیماری ها، اکتشاف دارو و تولید مواد دارویی بیولوژیک می باشد.

ثبت سفارش واردات
                     ثبت سفارش واردات
محصول شرکت GE Healthcare
           محصول شرکت GE Healthcare

شرکت GE Healthcare یک شرکت آمریکایی است که در سال۱۸۹۲ تاسیس شده و مرکز اصلی آن در شیکاگو می باشد. شرکت فوق سازنده و توزیع کننده ملزومات عکس برداری تشخیصی و مواد دارویی رادیواکتیو مورد استفاده در پروسه های عکس برداری پزشکی می باشد. هم چنین این شرکت، تولید کننده رنگ های مورد استفاده در عکس برداری مغناطیسی-رزونانسی می باشد. از دیگر محصولات شرکت GE Healthcare می توان به تولید دستگاه های عکس برداری سی تی اشاره کرد. علاوه بر موارد ذکر شده، شرکت شرکت جی ای هلث کر در پی توسعه راه حل های تکنولوژیک برای عکس برداری پزشکی،تشخیص بالینی،سیستم های مونیتورینگ بیمار،تحقیقات بیماری ها، اکتشاف دارو و تولید مواد دارویی بیولوژیک می باشد. شرکت مذکور، به عنوان تابع شرکت General Electric فعالیت می کند.

لطفا توجه فرمایید شرکت آثل طب تنها کیت ها و مواد تحقیقاتی این برند را کار میکند و دستگاه های عکسبرداری، دارو و… از این برند در حوزه کاری ما نمی باشد.

محصولات شرکت جی ای هلث کر
                                 محصولات شرکت جی ای هلث کر

شرکت Cytiva یک تولید کننده جهانی فناوری و خدمات است با بیش از 7000 همکار در 40 شهر است که توسعه و ساخت داروهای درمانی را پیش می برد و تسریع می کند. مشتریان شرکت جی ای هلث کر فعالیت های نجات بخشی را از تحقیقات بیولوژیکی اساسی گرفته شامل تولید واکسن های نوآورانه، داروهای بیولوژیک تا سلول درمانی و ژن درمانی جدید انجام میدهند. وظیفه شرکت جی ای هلث کر تهیه ابزارها و خدمات مورد نیاز آنها برای کار بهتر، سریعتر و ایمن تر است که منجر به نتایج بهتر بیمار می شود.

محصولات شرکت GE Healthcare

محصولات شرکت GE Healthcare شامل فیلتراسیون فرآیند بیولوژیکی، مواد فرآیند تخمیر و کشت سلول، تهیه معرف های سلولی، فناوری های سلول درمانی، ستون های کروماتوگرافی، رزین ها، فیلترها، غشاها و دستگاه های واتمن، محلول های زیست شناسی و بیوشیمی مولکولی، تجهیزات و ملزومات تجزیه و تحلیل پروتئین و… می باشد.

دسته بندی محصولات شرکت GE Healthcare

شرکت GE Healthcare در ده دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که با کلیک بر روی هر دسته به سایت اصلی شرکت جی ای هلث کر هدایت می شوید.

نحوه جستجو محصولات شرکت GE Healthcare

  • ابتدا با کلیک بر روی سایت شرکت GE Healthcare وارد سایت این شرکت شوید.
  • در موتور جستجو سایت GE Healthcare نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید. به عنوان مثال Sephadex را تایپ میکنیم. به تصویر زیر توجه نمایید:
جستجوی محصول از سایت شرکت GE Healthcare
                                                                                       جستجوی محصول از سایت شرکت GE Healthcare

همانطور که مشاهده میکنید سایت GE Healthcare بیش از 579 محصول را به ما پیشنهاد میدهد که با خواندن ویژگی های هر محصولات، می توانیم محصول مد نظرمان را پیدا کنیم.

محصول پیشنهادی سایت GE Healthcare
                                                                                               محصول پیشنهادی سایت GE Healthcare

این محصول را به طور مثال انتخاب کرده و کلیک میکنیم.

پایین صفحه در هر محصول مقادیر مختلف ارائه آن ذکر شده است و هر مقدار یک کد اختصاصی دارد.

محصول پیدا شدخ با مقادیر مختلف
                                                                                                          محصول پیدا شده با مقادیر مختلف

هر محصول دارای یک نام و کد مشخص است (کد هر محصول به عنوان کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number  شناخته میشود) که باید برای سفارش آن محصول از طریق شرکت اثل طب، نمایندگی فروش محصولات شرکت GE Healthcare در ایران، این کد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. در مثال زیر این کد مشخص شده است.

انتخاب محصول مور نظر
                                                                                                       انتخاب محصول مور نظر

نمونه ای از محصولاتی که از برند GE Healthcare از طریق هولدینگ ATR-MED به مشتری ها تحویل داده شده است.

ویدیو

نحوه سفارش و واردات محصولات از نمایندگی محصولات شرکت GE Healthcare در ایران

شرکت آثل طب، نمایندگی فروش محصولات شرکت GE Healthcare در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت GE Healthcare در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

برای سفارش از سه راه زیر می توانید اقدام کنید.

  • ابتدا کد اختصاصی محصول مد نظرتان را از سایت cytivalifesciences.com پیدا نموده سپس به شماره 09120549893 این کد اختصاصی را در واتساپ ارسال نمایید.
  • از طریق را ههای ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی شوید و در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت پیشنهادی را دریافت کنید.
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم زیر:

شما میتوانید با پر نمودن فرم سفارش زیر درخواست خود را ثبت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پیش فاکتور را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) دریافت نمایید.