جستجوی پیشرفته مرتب‌سازی پیش‌فرض

نمایش یک نتیجه

مرتب سازی بر اساس: selected='selected' پیش‌فرض محبوبیت امتیاز آخرین ارزانترین گرانترین محصولات ویژه شگفت انگیزها

شرکت Invitrogen

شرکت Invitrogen در سال ۲۰۰۸ با شرکت Applied Biosystems ادغام شد و شرکت جدید LifeTechnologies را ایجاد کرد که بعدها در زیر مجموعه شرکت ترمو فیشر ساینتیفیک Thermo Fisher Scientific قرار گرفتند.

ثبت سفارش واردات
                     ثبت سفارش واردات

خط تولید شرکت Invitrogen، شامل زیرمجموعه های مختلف محصولات بیوتکنولوژی، مانند ماشین آلات و مواد مصرفی برای واکنش زنجیره ای پلیمراز، رونویسی معکوس، کلونینگ، کشت، تولید سلول های بنیادی، سلول درمانی، داروی احیا، ایمنی درمانی، ترانسفکشن، استخراجDNA / RNA ، آزمایش های تشخیصی، آنتی بادی ها و سنجش ایمنی است.

محصولات شرکت اینویتروژن
                      محصولات شرکت اینویتروژن

محصولات شرکت Invitrogen

محصولات شرکت Invitrogen برای هر مرحله از آزمایش های شما محلول هایی از برند Invitrogen وجود دارد که شما را سریعتر و بیشتر پیش می برد. سلولهای Invitrogen، پروتئین ها و  مواد زیست شناسی مولکولی از معرفهای لیپوفکتامین ، کیت های TOPO، آنزیمهای SuperScript و Platinum گرفته تا آزمایش های وسترن بلات، آنتی بادی ها و سرویس سنتز ژن GeneArt هستند. همه محصولات برای اطمینان از کارآمد بودن زمان سرمایه گذاری در تحقیقات شما با نتایج قابل اعتماد که روی آنها حساب می کنید، طراحی شده اند.

محصولات شرکت Invitrogen
                                   محصولات شرکت Invitrogen

دسته بندی محصولات شرکت Invitrogen

شرکت اینویتروژن در یازده دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که با کلیک بر روی هر دسته به سایت اصلی شرکت Invitrogen هدایت می شوید. (با فیلتر شکن)

نحوه جستجو محصولات شرکت اینویتروژن

  • ابتدا با کلیک بر روی سایت شرکت اینویتروژن، وارد سایت شرکت ترمو فیشر شوید و در قسمت Applications & Techniques بر روی برند Invitrogen کلیک کنید.
انتخاب برند Invitrogen
                                                                                                                     انتخاب برند Invitrogen
  • در سمت چپ صفحه محصولات در دسته بندی های مختلف بر اساس کاربرد، محبوبیت و… قرار گرفته اند و می توانید تمامی محصول هر دسته را با کلیک بر روی هر دسته مشاهده کنید.
دسته بندی محصولات شرکت اینویتروژن
                                                                                                            دسته بندی محصولات شرکت اینویتروژن
  • راه سریع تر این است که در موتور جستجو سایت ترمو فیشر نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید. به عنوان مثال Rabbit anti-Human IgG (H+L) Secondary Antibody, FITC را تایپ میکنیم. به تصویر زیر توجه نمایید:

همانطور که مشاهده میکنید سایت ترمو فیشر 22 محصول را پیدا کرده است. با انتخاب فیلتر ها می توانیم سرچ را محدودتر کنیم. به طور مثال اولین محصول را انتخاب می کنیم.

  • هر محصول دارای یک نام و کد مشخص است (کد هر محصول به عنوان کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number شناخته میشود) که باید برای سفارش آن محصول از طریق شرکت اثل طب، نمایندگی شرکت اینویتروژن در ایران، این کد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. در مثال زیر این کد مشخص شده است.
انتخاب محصول از برند اینویتروژن
                                                                                                              انتخاب محصول از برند اینویتروژن

نمونه ای از محصولاتی که از برند اینویتروژن از طریق هولدینگ ATR-MED به مشتری ها تحویل داده شده است.

واردات INVITROGEN نمایندگی INVITROGEN

 

ویدیو

 

نحوه سفارش و واردات محصولات شرکت Invitrogen از نمایندگی شرکت اینویتروژن

شرکت آثل طب، نمایندگی شرکت اینویتروژن در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت Invitrogen  در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

برای سفارش از سه راه زیر می توانید اقدام کنید.

  • ابتدا کد اختصاصی محصول مد نظرتان را از سایت https://www.thermofisher.com/ پیدا نموده سپس به شماره 09120549893 این کد اختصاصی را در واتساپ ارسال نمایید
  • از طریق را ه های ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی شوید و در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت پیشنهادی را دریافت کنید.
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم زیر:

شما میتوانید با پر نمودن فرم سفارش زیر درخواست خود را ثبت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پیش فاکتور را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) دریافت نمایید.