هیچ محصولی یافت نشد؟ به پایین صفحه مراجعه کنید !!!

شرکت R&D Systems

محصولات شرکت R&D Systems تحت نام تجاری Bio-Techne به شامل پروتئین های نو ترکیب، پپتیدها و مولکول های کوچک، آنتی بادی ها، کیت های الایزا و الیزپات، محصولات مرتبط با سلول های بنیادی، کلون cDNA، محلول های فلوسایتومتری و… می باشد.

ثبت سفارش واردات                                                        ثبت سفارش واردات

شرکت R&D Systems یک شرکت فعال در زمینه علوم زیستی در ایالت مینه سوتا می‌باشد که کار خود را با ساخت کنترل‌های هماتولوژی و کالیبراسیون در مراکز بیمارستانی و کلینیک‌ها آغاز کرد. این کمپانی در سال ۱۹۷۷ اولین محصول خود را به‌عنوان کنترل پلاکت غنی از پلاسما ارائه داد و چند سال بعد توانست دومین محصول خود را به‌عنوان کنترل کامل خون توسط پلاکت تولید نماید.

شناساگر TGF-beta 1

در سال ۱۹۸۰ برای اولین بار شناساگر TGF-beta 1 را به‌عنوان یک سایتوکاین تجاری عرضه شد. TGF-beta 1 یک مولکول سیگنالینگ خارج سلولی است که توسط سلول‌های مختلفی تولید می‌گردد. در طی موفقیت تولید این محصول، شرکت R&D Systems، فعالیت خود را در تخلیص و تولید سایتوکاین های دیگر از منابع طبیعی ادامه داد و به بازار تحقیقاتی عرضه نمود. شرکت R&D Systems، به علت موفقیت در تجاری‌سازی سایتوکاین ها، توانست فاکتور رشد تقسیم سلولی را با استفاده از دانش مهندسی ژنتیک با موفقیت تولید نماید.

در دهم فوریه سال ۲۰۱۴، شرکت TECHNE و R&D Systems اعلام کردند که تحت نام تجاری Bio-Techne به فعالیت خود ادامه خواهند داد. استفاده از این نام تجاری این امکان را ایجاد کرده است تا محصولات شرکت‌های R&D ،BiosPacific ,Tocris Biosciences ,Boston Biochem ،Bionostics تنها تحت عنوان یک برند به بازار عرضه شود.

محصولات شرکت R&D Systems
      محصولات شرکت R&D Systems

محصولات شرکت R&D Systems

تکنولوژی DNA نوترکیب این امکان را فراهم ساخته تا تخلیص پروتئین‌های نوترکیب از منابع طبیعی به‌آسانی قابل انجام باشد و تولید در وسعت نامحدود انجام پذیرد. شرکت آر اند دی در سال ۱۹۸۹ شاخه‌های بیوتکنولوژی را به سمت تولید آنتی‌بادی‌های مونوکلونال و پلی کلونال جهت سنجش سایتوکاین هدایت کرد و در سال ۱۹۹۰، اولین کیت الایزای خود را تولید نمود.

محصولات شرکت آر اند دی
             محصولات شرکت آر اند دی

دسته بندی محصولات شرکت آر اند دی

شرکت آر اند دی در پانزده دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که با کلیک بر روی هر دسته به سایت اصلی شرکت R&D Systems هدایت می شوید. (با فیلتر شکن)

نحوه جستجو محصولات شرکت آر اند دی

  • ابتدا با کلیک بر روی سایت شرکت R&D Systems وارد سایت این شرکت شوید.
  • در موتور جستجو سایت R&D Systems نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید. به عنوان مثال Recombinant Human IL-1 beta را تایپ میکنیم. به تصویر زیر توجه نمایید:

همانطور که مشاهده میکنید سایت R&D Systems بیش از 121 محصول را به ما پیشنهاد میدهد سمت چپ سایت فیلتر هایی به منظور محدود کردن سرچ قرار داده شده است که شامل کاربرد آن، کونژوگاسیون، ایزوتایپ، کلونالیتی و .. می باشد. ما فیلتر کونزوگاسیون با Alexa Fluor 350 را فعال می کنیم.

جستجوی محصول در سایت R&D Systems
                                                                                  جستجوی محصول در سایت R&D Systems

همانطور که مشاهده میکنید تنها 7 محصول پیشنهاد داده شده است به طور مثال اولین محصول را انتخاب کرده و کلیک میکنیم.

مشاهده محصول پیشنهادی سایت R&D Systems
                                                                                          مشاهده محصول پیشنهادی سایت R&D Systems

هر محصول دارای یک نام و کد مشخص است (کد هر محصول به عنوان کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number  شناخته میشود) که باید برای سفارش آن محصول از طریق شرکت آثل طب،نمایندگی فروش محصولات شرکت R&D Systems در ایران، این کد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. در مثال زیر این کد مشخص شده است.

انتخاب محصول از سایت آر اند دی
                                                                                      انتخاب محصول از سایت آر اند دی

نمونه ای از محصولاتی که از برند R&D Systems از طریق فروشگاه ATR-MED به مشتری ها تحویل داده شده است.

ویدیو

نحوه سفارش و واردات محصولات شرکت R&D Systems نمایندگی فروش محصولات شرکت R&D Systems در ایران

شرکت آثل طب،نمایندگی فروش محصولات شرکت R&D Systems در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت R&D Systems در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

برای سفارش از سه راه زیر می توانید اقدام کنید.

  • ابتدا کد اختصاصی محصول مد نظرتان را از سایت https://www.rndsystems.com/ پیدا نموده سپس به شماره 09120549893 این کد اختصاصی را در واتساپ ارسال نمایید
  • از طریق را ههای ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی شوید و در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت پیشنهادی را دریافت کنید.
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم زیر:

شما میتوانید با پر نمودن فرم سفارش زیر درخواست خود را ثبت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پیش فاکتور را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) دریافت نمایید.