درباره ما شرکت آثل طب(ATR-MED)

درباره ما

 

درباره ما شرکت آثل طب(ATR-MED) : فروشگاه آنلاین آثل طب مرجع فروش محصولات علوم زیستی در ایران است. در فروشگاه آثل طب محصولات با تنوعی بی‌نظیر از برندهای مطرح جهانی در گروه‌های مختلف ازجمله مواد شیمیایی، استاندارهای آنالیز/کروماتوگرافی، بیولوژی مولکولی، آنتی‌بادی و کشت سلول جهت مقایسه و انتخاب جامع‌تر محققان و پژوهشگران ارائه‌شده است. مشتریان فروشگاه آثل طب می‌توانند اطلاعات کامل محصول موردنظر را از وب‌سایت آثل طب دریافت و با حداکثر اطمینان محصول مناسب آزمایش خود را انتخاب و خریداری نمایند.

 چرا فروشگاه آثل طب را انتخاب ‌کنید؟

Why ATR-MED Store

در فروشگاه اینترنتی آثل طب، بیش از 5000 محصول در گروه های مختلف از 150 برند جهانی جهت پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی محققان و پژوهشگران ارائه شده است. همچنین محصولات فروشگاه اینترنتی آثل طب به‌طور مداوم در حال گسترش است و با صدها محصول از برندها مختلف هر هفته به‌روزرسانی می‌شود. رویکرد نوین همراه با تخصص و تجربه ما در زمینه عرضه و توزیع محصولات علوم زیستی، شما را در انتخاب درست محصول کمک می کند.

🖌 پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

📌 پشتیبانی اختصاصی، سریع و فنی 24 ساعته از طریق تلفن، موبایل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و سیستم چت آنلاین
📌 ارائه اطلاعات کامل فنی محصولات برای تسهیل فرآیند بررسی، انتخاب و خرید
📌 استفاده از نرم افزار CRM مديريت ارتباط با مشتری برای پشتیبانی و خدمات فروش و پس از فروش
📌 پیگیری‌های لازم جهت اطمینان از رضایتمندی مشتریان خدمات و محصولات فروشگاه آثل طب

🖌 برنامه های مدرن و کارآمد مارکتینگ:

📌 وب‌سایت مدرن و حرفه ای
📌 کمپین های تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی از جمله توییتر، لینکدین، ایسنتگرام، تلگرام و یوتیوب
📌 خبرنامه الکترونیکی به بیش از 5،000 مشتری فعال
📌 حضور در کنگره ها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها

🖌 ارتباط مستمر با مشتریان

ما به صورت ماهانه در موارد زیر با مشتریان خود تبادل نظر و بحث می کنیم:

📌  فروش ویژه
📌 محصولات جدید
📌  آپدیت های تکنیکال
📌 تبلیغات
📌  رفرانس جدید
📌 رقبا
📌 فیدبک ها
📌 تبلیغات

📞 برای کسب اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید.

🎯ما رسالت خود را انجام می‌دهیم با:

 

🎯 ارائه رویکرد جدید و مدرن در عرضه محصولات علوم زیستی
🎯 دسترسی سریع و آسان به جدیدترین محصولات باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه
🎯 تحویل سریع ضمانت شده محصولات وارداتی از طریق همکاری نزدیک با شبکه‌های تأمین‌کننده بین‌المللی
🎯 شفافیت در قیمت‌گذاری
🎯سرویس پشتیبانی اختصاصی و منحصربه‌فرد
🎯 دسترسی آسان به پشتیبانی تخصصی، دوستانه و باتجربه
🎯 استفاده آسان از وب‌سایت و منابع فنی
🎯 تعهد و کار روزمره مطابق با قول ما مبنی بر اینکه “ساختن یک تجربه خوب برای مشتری به‌طور تصادفی اتفاق نمی‌افتد. بلکه با طراحی اتفاق می‌افتد

 

📢 ما کارها را متفاوت انجام می‌دهیم

کارهای شرکت ATR-MED

📌 ما متعهد به همکاری و ارائه بهترین خدمات برای همه مشتریان گران‌قدر خود با:

📌 ارائه بیش از 5000 محصول جهت پاسخگویی و تسریع پروژه تحقیقاتی محققان و پژوهشگران

📌 واردات محصولات سفارشی با رعایت تمامی اصول و در کوتاه‌ترین زمان از طریق همکاری نزدیک با شبکه تأمین‌کننده بین‌المللی در شرایط سخت تحریم هستیم

 

🔍 سرویس ATR-MEDFound

فروشگاه آثل طب با بیش از 5000 محصول از بیش از 150 برند، همواره در کنار شماست…

بااین‌وجود ما می‌دانیم ممکن است محصول خاصی را نیاز داشته باشید که در فروشگاه آثل طب موجود نیست. به همین دلیل ما سرویس رایگان ATRMEDFound جهت بررسی، جستجوی و مقایسه علمی، تخصصی و قیمتی محصول موردنظر شما همراه با ارائه گزارش تعداد ارجاعات در مقالات علمی را ایجاد کرده‌ایم. سرویس ATR-MEDFound باعث شده است محققان و پژوهشگران عزیز کشورمان مواد و محصولات آزمایشگاهی و تحقیقاتی خود را سریع‌تر و ارزان‌تر شناسایی و خرید کنند. سرویس ATR-MEDFound در جهت کاهش مدت‌زمانی که پژوهشگران و محققان صرف جستجو محصول موردنظر می‌پردازند ایجادشده است. امروز با یکی از اعضای تیم فروش ما صحبت کنید تا جستجوی و انتخاب گسترده‌ای را برای محصول شما ارائه دهند.

🔍 نحوه عملکرد ATR-MEDFound:

ATR-MEDFound

🔍 در مورد محصول موردنظر خود با یکی از کارشناسان تیم فروش ATR-MED صحبت کنید

🔍 این تیم طی 48 ساعت محصول موردنظر شمارا از برندها مختلف جستجو و پیدا می‌کنند

🔍 پیش فاکتور محصول از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود

🔍 پس از تأیید شما، شبکه بین‌المللی فروشگاه آثل طب با رعایت شرایط حمل‌ونقل از طریق مسیر گمرک جمهوری اسلامی ایران محصول موردنظر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد و به آدرس شما ارسال می‌کند.

 

💯 ضمانت 100% رضایت از محصول

 

فروشگاه آثل طب تضمین می‌کند که هر محصول مطابق با استانداردهای تعریف‌شده در برگه اطلاعات فنی ارائه می‌شود. کیفیت و اصالت تمامی محصولات ارائه‌شده در فروشگاه آثل طب، تضمین می‌شود. ما آگاه بر این واقعیت هستیم که زمان و ذهن پژوهشگر نباید با محصولات بی‌کیفیت هدر شود. هر نوع نگرانی در مورد کیفیت محصولات موردتوجه و بررسی قرار خواهد گرفت و تیم پشتیبانی فنی ما ظرف 24 ساعت به هرگونه درخواست یا نگرانی پاسخ خواهد داد. ما وعده می‌دهیم در صورت وجود هرگونه عدم تطابق در عملکرد محصول مدنظر مطابق توصیف ارائه‌شده مبلغ کامل عودت داده‌شده یا محصول را به‌صورت رایگان جایگزین می‌کنیم. ضمانت برای محصولاتی است که از فروشگاه آثل طب، به‌طور مستقیم خریداری‌ شده است، اعمال می‌شود. محصولاتی که در هنگام حمل‌ونقل آسیب‌دیده‌اند، کالاهایی در شرایط و دمای مناسب نگهداری و ذخیره‌سازی نشده‌اند، شامل ضمانت نخواهند بود.

ما در فروشگاه آثل طب ضامن تمامی خدمات و محصولات آزمایشگاهی و تحقیقاتی هستیم و می‌دانیم که شهرت ما به موفقیت آزمایش‌ها و رضایت شما بستگی دارد.

👨‍👦‍👦 نظرات مشتریان

هیچ‌چیز بهتر از یک تعریف غیرمنتظره نیست!

                          👍 تفاوت‌های فروشگاه آثل طب

 

بعضی‌اوقات شما باید جایگاه خود را در دنیای اطراف خود بررسی کنید و متفاوت باشید!

تغییر جهان برای بهتر شدن، با تغییر جهان اطراف شما شروع می‌شود، بنابراین در فروشگاه ATR-MED ارائه خدمات و محصولات آزمایشگاهی و تحقیقاتی در حمایت از تحقیقات علوم زیستی جهت بهبود کیفیت زندگی جامعه بشری هست.

فروشگاه آثل طب با هر پژوهشگر یک دیدگاه را به اشتراک می‌گذارد:

جنبه‌های مختلف تحقیقات علوم زیستی، آینده‌ای از کشف محصولات تأثیرگذار در کیفیت زندگی، معرفی می‌کند که جامعه بشری از آن بهره‌مند می‌جوید.

ما به آینده‌ای از تغییر اعتقاد داریم و می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا خدمات و محصولات باکیفیت را باقیمت‌های استثنایی دریافت کنید تا شور و شوق پژوهشگر با نگرانی در مورد تأمین مواد آزمایشگاهی و کیت‌های تحقیقاتی، به‌ویژه هزینه‌های آن، همراه نشود.

 

فروشگاه ATR-MED خدمات و محصولات آزمایشگاهی و تحقیقاتی را باهدف قرار دادن آن‌ها در کشف بزرگ با امید به سمت آینده حرکت می‌کند. موفقیت فروشگاه آثل طب وابسته به موفقیت پژوهشگران و محققانی است که از خدمات و محصولات ما استفاده می‌کنند؛ بنابراین ما بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریانمان ارائه می‌دهیم تا بتوانند با دغدغه کمتر به کار تحقیقاتی و نوآوری بپردازند.

 

🏆 مسابقه قیمت آثل طب

چالش آثل طب به یک مسابقه ….

ضمانت و مسابقه قیمت ما ساده است؛

🥇 اگر قیمت محصول موردنظر شما توسط شرکت‌های دیگر ما کمتر از ما باشد، شما مسابقه قیمت آثل طب را برنده‌شده‌اید و محصول موردنظر را تا 5% قیمت کمتر دریافت می‌کنید. این محصول باید مانند به‌مانند باشد، به‌عنوان‌مثال با همان کد، به همان اندازه، از همان برند و غیره. ما به شعار اصلی خود متعهد هستیم “ساختن یک تجربه خوب برای مشتری به‌طور تصادفی اتفاق نمی‌افتد. بلکه با طراحی اتفاق می‌افتد

🥇 ما مرتباً قیمت‌های خود را با سایر فروشندگان مقایسه می‌کنیم تا محصولات را با رقابتی‌ترین قیمت ارائه دهیم. ما می‌دانیم که قیمت مهم است و با توجه به تحریم‌های اقتصادی که امروزه روبرو هستیم، می‌خواهیم سهم خود را برای پشتیبانی از مشتریان خود انجام دهیم.

🥇 ما می‌دانیم که هرازگاهی ممکن است به علت قیمت پایین سایر فروشندگان، سفارش را از دست بدهیم، اما نمی‌خواهیم مشتریان ما هزینه بیشتری متحمل شوند، بنابراین لطفاً به ما اطلاع دهید!

چگونه می‌توانم بهترین قیمت را دریافت کنم؟

 

📞 با ما تماس بگیرید

📣 شماره کد محصول باقیمت ارائه‌شده را به تیم پشتیبانی ما اعلام کنید

📨 پس از بررسی، ما پیش‌فاکتور باقیمت رقابتی ارسال خواهیم کرد

⏰ ضمانت و مسابقه قیمت ما فقط چند دقیقه طول خواهد کشید تا محصول خود را با کمترین هزینه سفارش دهید!