هیچ محصولی یافت نشد؟ به پایین صفحه مراجعه کنید !!!

شرکت abcam

شرکت Abcam به عنوان یک شرکت بزرگ تولید کننده مواد و کیت های حوزه علوم زیستی در جهان، شناخته شده است.

ثبت سفارش واردات
                    ثبت سفارش واردات

حدود دو سوم از پژوهشگران علوم زیستی مواد مورد نیاز تحقیقاتی خود را از محصولات شرکت Abcam  که تولید بیش از 110.000 محصول را برعهده دارد، تهیه میکنند.

محصولات شرکت Abcam
                                                          محصولات شرکت Abcam

ایده ی تاسیس شرکت ابکم در اوایل سال ۱۹۹۸ از دانشگاه کمبریج انگلستان آغاز شد. جاناتان میلنر بنیانگذار اصلی شرکت، به عنوان یک محقق پست دکتری به مطالعه پروتئین سرطان سینه تازه کشف شده BRCA2 در آزمایشگاه پروفسور تونی کوزریدز مشغول بود. این پروژه به علت مشکلات و محدودیت پیدا کردن آنتی بادی مناسب، ناامید کننده بود. پس از آن جاناتان و تعدادی از پژوهشگران ایده تأسیس یک شرکت تولید کننده آنتی بادی با فروش تحت وب را مطرح کردند. تونی اسمی را که ترکیبی از آنتی بادی (ab)  و کمبریج (cam) است را بعنوان اسم این شرکت پیشنهاد داد.

محصولات شرکت Abcam

محصولات شرکت Abcam شامل پپتید ها و پروتئین های نوترکیب، آنتی بادی های اولیه و ثانویه و کیت های الایزا می باشد که به طور تخصصی در حوزه های میکروبیولوژی، سرطان، زیست شناسی سلولی، ایمونولوژی، علوم اعصاب و سلول های بنیادی متمرکز است. پایداری و میزان خلوص بالای آنتی بادی های برند شرکت ابکم منحصر به فرد است. شرکت ابکم بهترین و کارآمدترین آنتی بادی ها را با جامع ترین و به روزترین داده ها، تحویل سریع و پشتیبانی فنی در اختیار محققان قرار می دهد.

محصولات شرکت ابکم
                                 محصولات شرکت ابکم

دسته بندی محصولات شرکت Abcam

شرکت ابکم در هفت دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که با کلیک بر روی هر دسته به سایت اصلی شرکت Abcam هدایت می شوید.

نحوه جستجو محصولات شرکت Abcam

  • ابتدا با کلیک بر روی سایت شرکت Abcam وارد سایت این شرکت شوید.
  • در موتور جستجو سایت abcam نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید. به عنوان مثال Anti-Human IgG antibody را تایپ میکنیم. به تصویر زیر توجه نمایید:
جستجوی محصولات شرکت Abcam
                                                       جستجوی محصولات شرکت Abcam

همانطور که مشاهده میکنید سایت ابکم چهار دسته اصلی برای این محصول پیشنهاد داده است که محصول مد نظر ما در دسته آنتی بادی های ثانویه است. پس بر روی این دسته کلیک میکنیم.

محصول پیشنهادی سایت ابکم
                                                       محصول پیشنهادی سایت ابکم

پس از کلیک بر روی این دسته بندی، سایت abcam بیش از 264 محصول را به ما پیشنهاد میدهد که با خواندن ویژگی های هر محصولات، می توانیم محصول مد نظرمان را پیدا کنیم.

                                                                                              انتخاب محصول از سایت ابکم
                                                       محصول انتخابی از سایت ابکم

این محصول را به طور مثال انتخاب کرده و کلیک میکنیم.

انتخاب محصول از سایت ابکم
                                                                انتخاب محصول از سایت ابکم

هر محصول دارای یک نام و کد مشخص است (کد هر محصول به عنوان کاتالوگ نامبر Cat No یا Product Number  شناخته میشود) که باید برای سفارش آن محصول از طریق شرکت آثل طب، نمایندگی فروش محصولات شرکت Abcam ابکم در ایران، این کد را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. در مثال زیر این کد مشخص شده است.

محصول انتخابی جهت خرید
                                                                                                  محصول انتخابی جهت خرید

نمونه ای از محصولاتی که از برند Abcam از طریق فروشگاه ATR-MED به مشتری ها تحویل داده شده است.

ویدئو

 

نحوه سفارش و واردات محصولات شرکت Abcam از نمایندگی شرکت ابکم در ایران

شرکت آثل طب، نمایندگی فروش محصولات شرکت Abcam در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت Abcam در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

برای سفارش از سه راه زیر می توانید اقدام کنید.

  • ابتدا کد اختصاصی محصول مد نظرتان را از سایت abcam.com پیدا نموده سپس به شماره 09120549893 این کد اختصاصی را در واتساپ ارسال نمایید
  • از طریق را ههای ارتباطی ذکر شده در سایت با ما تماس بگیرید تا توسط کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی شوید و در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت پیشنهادی را دریافت کنید.
  • ثبت سفارش آنلاین از طریق فرم زیر:

شما میتوانید با پر نمودن فرم سفارش زیر درخواست خود را ثبت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پیش فاکتور را از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) دریافت نمایید.