شرکت R&D Systems

شرکت R&D Systems

شرکت R&D Systems ،یک شرکت فعال در زمینه علوم زیستی در ایالت مینه سوتا می‌باشد که کار خود را با ساخت کنترل‌های هماتولوژی و کالیبراسیون در مراکز بیمارستانی و کلینیک‌ها آغاز کرد. این کمپانی در سال ۱۹۷۷ اولین محصول خود را به‌عنوان کنترل پلاکت غنی از پلاسما ارائه داد و چند سال بعد توانست دومین محصول خود را به‌عنوان کنترل کامل خون توسط پلاکت تولید نماید.

شرکت R&D Systems

شناساگر TGF-beta 1

در سال ۱۹۸۰ برای اولین بار شناساگر TGF-beta 1 را به‌عنوان یک سایتوکاین تجاری عرضه کرد. TGF-beta 1 یک مولکول سیگنالینگ خارج سلولی است که توسط سلول‌های مختلفی تولید می‌گردد. در طی موفقیت تولید این محصول، شرکت مذکور، فعالیت خود را در تخلیص و تولید سایتوکاین های دیگر از منابع طبیعی ادامه داد و به بازار تحقیقاتی عرضه نمود. کمپانی مذکور به علت موفقیت در تجاری‌سازی سیتوکاین ها، توانست فاکتور رشد تقسیم سلولی را با استفاده از دانش مهندسی ژنتیک با موفقیت تولید نماید.

تخصص متخصص و ذهنیت تیمی که توسط کارکنان کمپانی نشان داده می شود، چه چیزی باعث می شود R & D Systems یک رآکتور تحقیقاتی با کیفیت بالا باشد. با تقویت همکاری میان کارمندان و ادارات،، قادر به ایجاد واکنش های نوآورانه هست که نیازهای محققان را در سراسر جهان پیش بینی می کند. این نمودار نشان می دهد تلاش های مشترک ما در سراسر شرکت از تحقیق و توسعه به زیرساخت های عملیاتی. هر اصطلاح در نمودار توسط کارکنان خود به عنوان تخصص آنها در سیستم های تحقیق و توسعه شناخته شده است.

درواقع تکنولوژی DNA نوترکیب این امکان را فراهم ساخته تا تخلیص این‌گونه پروتئین‌ها از منابع طبیعی به‌آسانی قابل انجام باشد و تولید در وسعت نامحدود انجام پذیرد. کمپانی  اشاره شده در سال ۱۹۸۹ شاخه‌های بیوتکنولوژی را به سمت تولید آنتی‌بادی‌های مونوکلونال و پلی کلونال جهت سنجش سایتوکاین هدایت کرد. در سال ۱۹۹۰، اولین کیت الایزای خود را تولید نمود.

در دهم فوریه سال ۲۰۱۴، شرکت TECHNE و R&D Systems اعلام کردند که تحت نام تجاری Bio-Techne به فعالیت خود ادامه خواهند داد. استفاده از این نام تجاری این امکان را ایجاد کرده است تا محصولات شرکت‌های R&D، BiosPacific, Tocris Biosciences, Boston Biochem، Bionostics تنها تحت عنوان یک برند به بازار عرضه شود.

محصولات شرکت R&D Systems

Recombinant Proteins ♦
GMP Proteins ♦
Antibodies ♦
ELISAs ♦
Luminex Assays & High Performance Assays ♦
Stem Cell Products ♦
Cell Culture ♦
Small Molecules & Peptides ♦
ELISpots ♦
cDNA Clones ♦
Flow Cytometry Workflow Solutions ♦
Proteome Profiler Antibody Arrays ♦

Website: www.rndsystems.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ، نمایندگی فروش محصولات شرکت R&D Systems در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این کمپانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *