شرکت مرک میلی پور Merck Millipore

شما اینجاهستید

شرکت مرک میلی پور Merck Millipore

شرکت وارد کننده مواد شیمیایی مرک

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ، نمایندگی مرک آلمان در ایرتان در ایران و شرکت وارد کننده مواد شیمیایی مرک، شرکت وارد کننده اصلی و بدون واسطه محصولات شرکت مرک نیلی پور در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این کمپانی  در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری،جهت تحویل به دانشگاه ها،مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

فروشگاه جامع علوم زیستی

شرکت ATR با دارا بودن فروشگاه جامع علوم زیستی، مواد و محصولات پر مصرف شرکت مرک را استوک نموده و به صورت سریع میتوانید خرید خود را انجام داده و مواد خود را تحویل نمایید.برای مشاهده فروشگاه کلیک نمایید.

قیمت محصولات مرک آلمان

شما می توانید لیست قیمت محصولات مرک را با حداقل ترین قیمت در فروشگاهATR ملاحضه نمایید.

شرکت مرک میلی پور Merck Millipore ،واحد علوم زیستی Merck KGaA، دارشتشت آلمان است و طیف گسترده ای از محصولات نوآورانه، کاربردی و خدمات را جهت موفقیت های پژوهشگران در تحقیق، توسعه و تولید داروهای بیوتکنولوژی فراهم می کند.

شرکت مرک میلی پور Merck Millipore از طریق تعامل اختصاصی دیدگاه های جدید علمی و مهندسی و یکی از سه سرمایه گذار تحقیق و توسعه در صنعت علوم زیستی، به عنوان یک شریک استراتژیک پژوهشگران به پیشرفت علوم زیستی کمک می کند.

شرکت مرک میلی پور Merck Millipore

شرکت مرک آلمان

این شرکت   نام تجاری مرک Merck در سال ۱۶۶۸ از یک داروخانه خانوادگی شروع به فعالیت کرد.  اکنون  شرکت مذکور یک شرکت داروسازی و شیمیایی چند میلیارد دلاری است که در نتیجه تلاش ۱۳ نسل از دانشمندان، داروسازان و شیمی دانان ،زندگی مردم در سراسر جهان را بهبود می بخشد.در سال ۱۶۶۸، Friedrich Jacob Merck شرکت دارویی  Engel را در Darmstadt آلمان خریداری کرد.در سال ۱۸۲۷شرکت مذکور جداسازی و توصیف آلکالوئیدها توسط  امانوئل جهت توزیع به شیمی دانان به یک شرکتصنعتی _ تحقیقاتی تبدیل شد. محصولات جدید با خلوص بالا فروخته شد و اولین فرایند تولید بر پایه بیوتکنولوژی معرفی شد و  شرکت مرک Merck وارد بازار شد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد
شرکت Bio-Techne

امروزه این کمپانی یک شرکت داروسازی شیمیایی .زیستی مطرح درجهان است که نزدیک به ۵۰۰۰۰ کارمند در ۶۶کشورتشکیل شده است.

شرکت میلی پور Millipore

کمپانی مذکور در سال ۱۹۵۴ تحت یک شرکت تصفیه کننده آب با تعداد انگشت شماری از کارکنان برای کسب و کار تاسیس شد. این شرکت پیشگام در تولید انواع فیلترها و ممبران ها با کاربردهای متنوع شناخته شد. شرکت اشاره شده از طریق سرمایه گذاری های استراتژیک و هدفمند به یک شرکت علمی در سطح جهان با درآمد چند  میلیارد دلاری گسترش یافت. در سال ۲۰۱۰، شرکت فوق الذکر توسط مرک Merck خریداری شد و به عنوان واحد تجهیزات علوم زیستی در آمریکای شمالی با نام تجاری “EMD” فعالیت را شروع کرد.

  شرکت سیگما آلدریچ Sigma-Aldrich

شرکت سیگما و شرکت آلدریچ به طور جداگانه در سال های ۱۹۳۵ و ۱۹۵۱  جهت تولید و تامین  مواد شیمیایی را برای تحقیقات دانشمندان در ایالات متحده  تاسیس شده اند. هر دو شرکت با تولید و توزیع یک ماده اختصاصی  آدنوزین تری فسفات (ATP) توسط شرکت Sigma و ۱ متیل- ۳-نیترو-۱-نیتروزوگانیدین (MNNG) توسط شرکت Aldrich شروع به کار کردند.

طی سال های متمادی شرکت سیگما به طور عمده در زمینه بیوشیمی و شرکت آلدریچ در زمینه شیمی به طور مستقل رشد و پیشرفت کردند. در سال ۱۹۷۵ با تغییر روند تحقیقات شیمیایی، این دو شرکت باهم ادغام شد و شرکت سیگما آلدریچ Sigma-Aldrich را تشکیل دادند. در سال ۲۰۱۵، این کمپانی با سیگما ادغام شد و در ایالات متحده و کانادا، در حال حاضر به عنوان شرکت میلی پور سیگما MilliporeSigma شناخته شده است.

علاوه بر این ،شرکت مرک،سرمایه گذاری ۱۱۵میلیون دلار در یک پردیس علمی جدید در منطقه بوستون ،که یکی از مهمترین مراکز علمی و فناوری در جهان است را ،انجام داده است. این مرکز  جدید به عنوان یک مقصداصلی برای مشتریان جهانی خدمت می کند و محیطی پیشرفته ای را جهت همکاری دانشمندان و مهندسان فراهم نموده تا به حل سخت ترین  مشکلات علم زیستی بپردازند.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد
شرکت ای بی سی ار abcr

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی اصلی فروش و واردات بدون واسطه محصولات این کمپانی در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت مرک میلی پور Merck Millipore در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

 

5/5 ( 5 نظر )

دیدگاه بگذارید

avatar
error: امکان کپی برداری از اطلاعات وجود ندارد!!