شرکت eBioscience

شرکت eBioscience

شرکت eBioscience یک شرکت لیدر جهانی در معرف های ایمونولوژی و انکولوژی  فلوسایتومتری است. eBioscience به عنوان یک شرکت خصوصی، یکی از بزرگترین مجموعه های آنتی بادی های ، ELISA ها و پروتئین ها را برای تحقیقات علوم زیستی ارائه می دهد. این شرکت پیشرو در ارائه برای فلوسایتومتری چند رنگ است. شرکت مذکور مجموعه جامع و نوآورانه از آنتی بادی ها، فلوروکروم ها و واکنشگرها را برای حوزه های تحقیقاتی ایمونولوژی، انکولوژی، زیست شناسی سلولی، زیست شناسی سلول های بنیادی و تشخیص فراهم می کنند.

شرکت eBioscience

مکان و زمان تاسیس شرکت eBioscience

شرکت ای بایوساینس eBioscience در سال ۱۹۹۹ تاسیس شدو در سان دیگو کالیفرنیا مستقر است. از تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۱۲، این شرکت به عنوان یک شرکت تابعه Affymetrix فعالیت می کند. در توسعه، تولید، بازاریابی و توزیع ابزارهای تحقیقاتی در زمینه های ایمونولوژی، انکولوژی فلوسایتومتری جهت تحقیقات علمی و کاربرد های تشخیصی فعالیت می کند.

تخصص شرکت eBioscience

این شرکت مجموعه ای از آنتی بادی ها، فلوروکروم ها و واکنشگرها را برای ایمونولوژی، انکولوژی، زیست شناسی سلولی، زیست شناسی سلول های بنیادی و کاربردهای تشخیصی فراهم می کند. همچنین این شرکت یک طیف وسیعی از معرفها برای تجزیه و تحلیل سایتوکین ها، فاکتورهای رشد و دیگر پروتئین های محلول ارائه می دهد. علاوه بر این شرکت eBioscience، multiplex immunoassays را برای multiplex immunoassays ،کیت آماده ELISA ،جفت های آنتی بادیهمسان،پروتئین ها و استانداردهای تجزیه و تحلیل سیستم های بیولوژیکی را فراهم می کند.این شرکت ارائه دهنده خدمات آنالیز سلولی شامل آنتی بادی ها، سایتوکین ها و واکنش های ایمنولوژیکی به محققان دانشگاهی و و شرکت های داروسازی و بیوتکنولوژی در سراسر جهان می باشد.

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی فروش محصولات شرکت eBioscience در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت eBioscience در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری،  جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *