شرکت Dako

شرکت Dako ،یکی از پیشگامان درزمینۀ تولید محلول‌های پاتولوژی می‌باشد که توسط آزمایشگاه‌های آسیب‌شناسی، در سراسر جهان در مبارزه با سرطان مورداستفاده قرار می‌گیرد. محصولات این کمپانی، به پاتولوژیست‌ها کمک می‌کند تا با تشخیص دقیق، مؤثرترین درمان برای بیماران مبتلابه سرطان انجام پذیرد.

شرکت Dako

شرکت مذکور،آنتی‌بادی‌های تشخیصی باکیفیت بالا، شناس گرها و تجهیزات آزمایشگاهی را تولید می‌کند که به بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی کمک می‌کند تا تشخیص سرطان با پایه پاتولوژی را به‌درستی انجام دهند. امروزه محتوای وب‌سایت شرکت Dako به وب‌سایت گروه Agilent Technologists انتقال‌یافته است و این دو شرکت با یکدیگر همکاری دارند. گروه Agilent Technologists به‌عنوان پیشتاز درزمینۀمحصولات علوم زیستی، تشخیصی و مواد شیمیایی کاربردی است.

محصولات شرکت Dako:

محصولات ایمونوهیستوشیمی:

محصولات ایمنو هیستوشیمی شرکت Dako ،به آزمایشگاه‌های پاتولوژی کمک می‌کند تا کیفیت بالای رنگ‌آمیزی، استانداردسازی مناسب و افزایش بهره‌وری را داشته باشید. پروتکل‌های رنگ‌آمیزی استاندارد با آنتی‌بادی‌های FLEX RTU همراه با نرم‌افزار و پلتفرم، نتایج قابل‌اعتمادی را برای مشتریان فراهم می‌کند.

کیت‌های معتبر pharmDx:

کیت‌های کمپانی، دارای اختصاصت و حساسیت مناسب هستند. نتایج صحیح برای اولین بار و هر زمان برای هر بیمار، منجر به انتخاب مناسب برای درمان می‌شود. با ارائه نتایج سریع و معتمد و کاهش زمان از بیوپسی تا تشخیص به بهبود مراقبت از بیمار کمک می‌کند.

تکنیک‌های Molecular Pathology:

روش Hybridization in situ)ISH) ،برای قرار دادن توالی‌های خاص اسید نوکلئیک درون DNA در سلول‌ها، بافت‌ها و یا آماده‌سازی سیتولوژیک، بر روی کروموزوم‌ها استفاده می‌شود. شرکت Dako ،انواع وسیعی از پروب ها و کیت‌ها را باهدف آزمایش‌ها مولکولی روتین که در پاتولوژی آناتومی انجام می‌شود، ارائه می‌دهد.

بافر هیبریداسیون IQFISH غیر سمی است و اجازه می‌دهد تا هیبریداسیون پروب ژنومی DNA در خارج از هود و فقط در ۶۰-۱۲۰ دقیقه انجام شود.

هیبریدیزر یک دستگاه دناتوراسیون و هیبریداسیون بدون دخالت دست است که به‌صورت نیمه اتوماتیک، فلورسانس اسلایدی و هیبریداسیون کروموژنیک در محل را (به ترتیب FISH و CISH) در نمونه‌های بافت‌شناسی و سیتولوژی انجام می‌دهد.

Website: www.agilent.com

 

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ، نمایندگی فروش محصولات شرکت Dako در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *