شرکت Roche

شرکت Roche

بنیان‌گذار شرکت Roche ، فریتس هافمن-لاروشه، یک کارآفرین پیشرو، معتقد بود که آینده متعلق به محصولات دارویی است. این شرکت در زمانی که انقلاب صنعتی چهره اروپا را تغییر داد، تأسیس شد. در ۱ اکتبر سال ۱۸۹۶، در سن ۲۸ سالگی، فریتز هافمن شرکت Roche را، در بازل سوئیس راه‌اندازی کرد. او یکی از اولین کسانی بود که می‌دانست که تولید صنعتی داروها، پیشرفت بزرگی در مبارزه با بیماری‌ها خواهد بود. از آن به بعد،این کمپانی ،به یکی از شرکت‌های پیشرو درزمینهٔ مراقبت‌های بهداشتی جهان تبدیل‌شده است.

شرکت Roche

در سال‌های ۱۹۷۰-۱۹۹۰، کمپانی حرکت به سمت ایجاد واحدهای تجاری را آغاز می‌کند. علاوه بر این، فعالیت‌های شرکت از طریق واگذاری سهام ادامه یافت و پس از تغییرات، به چهار بخش تجاری اصلی تقسیم‌بندی شد که شامل تولید محصولات در زمینه‌های داروسازی، ویتامین‌ها و مواد شیمیایی، تشخیص، طعم و عطر می‌باشد.از سال ۱۹۹۱-۲۰۰۰، به دلیل تعهد به تحقیق و نوآوری، همچنان به پیشرفت‌های مداوم در درمان دارویی ادامه می‌دهد که جایگزین درمان‌های گسترده و کاهش مدت اقامت افراد در بیمارستان می‌شود.
در میان شرکت‌های درمانی- بهداشتی پیشرو در جهان در دو زمینه تشخیص و داروسازی، تخصص و فعالیت دارد.
امروزه تمرکز خود را بیشتر بر روی نوآوری و بیوتکنولوژی قرار داده و به‌موجب آن پیشرفت‌های مهمی را در تکنیک‌های تشخیصی و دارویی، با اهداف مولکولی به دست آورده است. ادغام کامل شرکت Roche با biotech pioneer Genentech در سال ۲۰۰۹ و به دنبال جذب محققان علوم زیستی، توالی ژن و تشخیص بافت باعث تقویت دسترسی کمپانی Roche به نوآوری و فن‌آوری‌های جدید شد و تعهد خود را نسبت به درمان، هدفمندتر کرده که درنهایت این امر باعث شده که مراقبت بهداشتی شخصی به واقعیت تبدیل شود. با ۱۷ داروی بیوفارموتیک در جهان رتبه اول را در بیوتکنولوژی دارو دارد. بیش از نیمی از ترکیبات در خط لوله تولید شرکت Roche، مواد بیولوژیکی هستند که این شرکت را قادر به ارائه درمان‌های هدفمند می‌کند.

محصولات شرکت Roche:

DNA/RNA Process Control Kits ♦

EagleTaq Universal Master Mix ♦

FastStart Universal Master Mix ♦

High Pure Kits ♦

LightCycler® ۲٫۰ System ♦

LightCycler® ۴۸۰ System ♦

LightCycler® ۹۶ System ♦

LightCycler® Consumables ♦

LightCycler® Master Mixes ♦

LightMix® Modular Assays ♦

MagNA Pure 24 System ♦

MagNA Pure 96 System ♦

RealTime ready qPCR Assays and Panels ♦

Transcriptor Reverse Transcription ♦

Universal ProbeLibraryFLOW Solution ♦

Website: www.roche.com
شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،قادر به تامین و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت Roche در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *