شرکت GE Healthcare

شرکت GE Healthcare

شرکت GE Healthcare از اصلی ترین سازندگان تجهیزات عکس برداری پزشکی می باشد.هم چنین،این ابرکمپانی در پی توسعه راه حل های تکنولوژیک برای عکس برداری پزشکی، تشخیص بالینی، سیستم های مونیتورینگ بیمار، تحقیقات بیماری ها، اکتشاف دارو و تولید مواد دارویی بیولوژیک می باشد.

شرکت GE-Healthcare

شرکت GE Healthcare یک شرکت خوشه ای آمریکایی است که در سال۱۸۹۲ تاسیس شده و مرکز اصلی آن در شیکاگو می باشد.شرکت فوق سازنده و توزیع کننده ملزومات عکس برداری تشخیصی و مواد دارویی رادیواکتیو مورد استفاده در پروسه های عکس برداری پزشکی می باشد. هم چنین این شرکت، تولید کننده رنگ های مورد استفاده در عکس برداری مغناطیسی-رزونانسی می باشد. از دیگر محصولات شرکت GE Healthcare می توان به تولید دستگاه های عکس برداری سی تی CT اشاره کرد.علاوه بر موارد ذکر شده، شرکتGE Healthcare در پی توسعه راه حل های تکنولوژیک برای عکس برداری پزشکی،تشخیص بالینی،سیستم های مونیتورینگ بیمار،تحقیقات بیماری ها،اکتشاف دارو و تولید مواد دارویی بیولوژیک می باشد. شرکت مذکور ،به عنوان تابع شرکت General Electric فعالیت می کند.

www.gehealthcare.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR)، نمایندگی فروش محصولات شرکت GE Healthcare در ایران،قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری،جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *