شرکت ATCC

شما اینجاهستید

شرکت ATCC

شرکت (ATCC (American Type Culture Collection یکی از پیشگامان تولید مواد و استانداردهای بیولوژیکی برای جامعه علوم زیستی است.

ای تی سی سی

شرکت ATCC بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین مجموعه از مواد بیولوژیکی و میکروبیولوژیکی و رده‌های سلولی با ویژگی‌های مشخص‌شده جهت پیشرفت تحقیقات و توسعه علوم زیستی ارائه می‌دهد.

باکتری

مجموعه باکتریولوژی این شرکت شامل مجموعه‌ای متنوع از پروکاریوت ها با بیش از ۱۸۰۰۰ گونه در بیش از ۷۵۰ جنس می‌باشد. همچنین این مجموعه دارای بیش از ۳۶۰۰ گونه معتبر توصیف‌شده و نزدیک به ۵۰۰ باکتریوفاژ است.

رده‌های سلولی

مجموعه بیولوژیک سلول‌های شرکت مذکور جامع‌ترین منبع بیولوژیکی در جهان است که شامل بیش از ۳۶۰۰ رده سلولی از بیش از ۱۵۰ گونه مختلف است. طراحی اپلیکیشن برای مدل‌های سلول‌های حیوانی و تومور، توسعه آزمایش و کشف دارو از دیگر خدمات این شرکت است.

قارچ و مخمر

مجموعه میکروبیولوژی شرکت اشاره شده، مجموعه‌ای متنوع از قارچ‌ها و مخمرهای رشته‌ای را تشکیل می‌دهد که شامل بیش از ۷۶۰۰ گونه، ۴۱۰۰ زیرگونه و ۱۵۰۰ جنس می‌باشد. همچنین این مجموعه بیش از ۳۲۰۰۰ گونه ژنتیکی مخمر را ارائه می‌دهد.

رده‌های سلولی نامیرا hTERT

رده‌های سلول‌های نامیرا (human telomerase reverse transcriptase (hTERT شرکت ATCC نشان‌دهنده موفقیت در تحقیقات بیولوژی سلولی است که طبیعت in vivo سلول‌های اولیه را با توانایی رده‌های سلولی برای زنده ماندن به‌طور مداوم در in vitro ترکیب می‌کند.

هیبریدوما

شرکت ATCC یک دسته‌بندی متنوع از هیبریدوم های تولیدکننده ایمونوگلوبولین ها جهت استفاده در تحقیقات بیماری‌های عفونی و تجزیه‌وتحلیل سیگنال‌های سلولی ارائه می‌دهد.

بیولوژی مولکولی

این شرکت یک منبع قابل‌اعتماد برای تحقیقات مولکولی با ارائه انواع وکتورها و میزبان‌ها است.

دانه‌های گیاهی

مجموعه گیاه‌شناسی شرکت، شامل بیش از ۴۰۰ گونه از دانه‌های ثبت‌شده، ازجمله Zea mays، Arabidopsis thaliana و Helianthus annuus است.

سلول‌های اولیه انسان

مجموعه سلول‌های اولیه این کمپانی، شامل سلول‌های اولیه باکیفیت، همراه با محیط کشت و معرف‌ها بهینه‌شده و اطلاعات مربوطه جهت کشت سلول‌های اولیه است.+

شاید این مطلب برای شما مفید باشد
شرکت GenScript

پروتئین

سیستم‌های بیانی کمپانی، سلول‌های تأییدشده همراه با معرف‌ها، محیط‌های کشت و عوامل ترانسفکشن به‌منظور ایجاد سیستم‌های بهینه‌سازی بیان پروتئین ارائه می‌دهد.

 پروتوزوا

مجموعه پروتوزئولوژی، تنها ارائه‌دهنده استوک‌های تاکسونومیک متنوع پروتوزوآهای زنده در جهان است.

 سلول‌های بنیادی

کمپانی ATCC منابع سلول‌های بنیادی، ازجمله سلول‌های بنیادی جنینی (ES) موشی و انسانی، سلول‌های بنیادی مزانشیم انسانی، سلول‌های پلوری پوتنت القایی (iPS) انسانی را برای جامعه تحقیقاتی فراهم کرده است.

 ویروس‌ها

مجموعه ویروس‌شناسی کمپانی، دارای بیش از ۲۰۰۰ گونه ویروس مختلف از میزبان‌های مختلف است.

 اسید نوکلئیک و توکسین

اسید نوکلئیک تخلیص شده ، در مقادیر مختلف برای PCR، کلونینگ و دیگر برنامه‌های کاربردی مولکولی ایده آل هستند.

# DNA ژنومی و RNA

آماده‌سازی انواع اسید نوکلئیک را در حوزه‌های باکتریولوژی، قارچ‌شناسی، پروتوزئولوژی و ویروس‌شناسی در یک لوله‌آزمایش ارائه می‌دهد.

# اسیدهای نوکلئیک سنتیتک

انواع اسید نوکلئیک میکروارگانیسم‌هایی را که در شرایط آزمایشگاهی رشد نمی‌کنند را ارائه می‌دهد.

# مجموعه توکسین

مجموعه‌ای متنوع از توکسین های منحصربه‌فرد و با خلوص بالا جهت آزمایشات مختلف ازجمله وسترن بلاتینگ و سنجش سمیت سلولی ارائه می‌دهد.

خدمات ویرایش ژنوم با تکنولوژی CRISPR/Cas9 شرکت ATCC

شرکت ATCC از بانک سلول‌های خود با استفاده از (single guide RNAs (sgRNAs طراحی‌شده برای هدایت Cas9 به مناطق مورد هدف جهت ایجاد موتاسیون های مرتبط با بیماری استفاده می‌کند. رده‌های سلولی والدینی با sgRNA و Cas9 ترنسفکت می‌شوند. سلول‌های ترنسفکت شده به سلول‌های تک‌سلولی طبقه‌بندی می‌شوند و برای آزمایشات بعدی گسترش‌یافته و کلون‌های سلول‌های ایزوژنیک ادیت شده ژنی به‌طور دقیق با تکنیک‌های توالی یابی نسل جدید (RT-PCR, PCR, (NGS و وسترن بلاتینگ بررسی می‌شوند.

شرکت آرکا طب روهام (ATR) برای اولین بار در ایران با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری شرکت (ATCC (American Type Culture Collection آمریکا قادر به ارائه سوش های میکروبی لئوفیلیزه شرکت مذکور در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

شرکت ارکا طب روهام خدمات و مطالب مفیدی راجع به : خدمات CRISPR/Cas9، خرید باکتری لیوفیلیزه، سل لاین شرکت ATCC، سوش استاندارد ATCC، سویه ATCC، سویه استاندارد میکروبی، نماینده شرکت ATCC، واردات محصولات شرکت ATCC، ویرایش ژنوم و … را ارائه می دهد.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد
شرکت کیاژن QIAGEN

سفارش

برای سفارش می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • سفارش با ایمیل: info@atrmed.com
  • تلفن: ۶۶۳۶۱۵۴۳ -۰۲۱ و ۶۶۳۷۹۰۲۶-۰۲۱
  • موبایل: تماس: 6-09120549893
  • آدرس: تهران، بزرگراه یادگار امام، خیابان امام خمینی، بین خ قصرالدشت و کارون، کوچه اله وردی پلاک ۱۳ واحد ۷ و ۱۳
5/5 ( 2 نظر )

دیدگاه بگذارید

avatar
error: امکان کپی برداری از اطلاعات وجود ندارد!!