شرکت آنا اسپکت AnaSpec

شرکت آنا اسپکت AnaSpec

شرکت آنا اسپکت AnaSpec ،از پیشتازان در زمینه پروتئومیکس و ژنومیکس در تحقیقات علوم زیستی در عرصه جهانی می باشد. تخصص این کمپانی در پپتیدها، معرف های تشخیصی، آنتی بادی ها، کیت های سنجش، آمینواسیدها، الیگونوکلئوتیدها و quantitative polymerase chain reaction)qPCR) می باشد. هم چنین این شرکت  خدمات سفارشی مثل سنتز پپتید، تولید آنتی بادی، توسعه آزمایش ها، رنگ های فلورسنت و سنتز الیگونوکلئوتیدها را ارائه میکند.

شرکت آنا اسپکت AnaSpec

این کمپانی در سال ۱۹۹۳ تاسیس شده و از پیشتازان در زمینه پروتئومیکس و ژنومیکس در تحقیقات علوم زیستی در عرصه جهانی می باشد. اداره مرکزی این کمپانی در ایالت کالیفرنیای ایالات متحده آمریکا واقع شده است.

شرکت مذکور یک شرکت تابع و وابسته به  Kaneka Eurogentec S.A می باشد و تخصص آن در پپتیدها، معرف های تشخیصی، آنتی بادی ها، کیت های سنجش، آمینواسیدها، الیگونوکلئوتیدها و quantitative polymerase chain reaction (qPCR) می باشد. محصولات گسترده ای از معرف ها و مواد بیوشیمیایی سفارشی کمپانی AnaSpec مورد استفاده محققین در زمینه های تحقیقات بنیادین، غربالگری و کشف دارو قرار می گیرند. هم چنین شرکت، خدمات سفارشی مثل سنتز پپتید، تولید آنتی بادی، توسعه آزمایش ها، رنگ های فلورسنت و سنتز الیگونوکلئوتیدها را ارائه میکند. از نکات برجسته شرکتAnaSpec می توان به داشتن کلکسیون بزرگ از پپتیدهای بتاآمیلوئید، Fluorescence resonance energy transfer)FRET) ،پپتید های بیماری  مولتیپل اسکلروزیس (MS) و هیستون، آنتی بادی های اولیه و ثانویه نشان دار شده و استرپتاویدین نشان دار شده اشاره کرد. شرکتAnaSpec ،دارای گواهی ISO 9001:2008 می باشد.

web site: www.anaspec.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR)، نمایندگی فروش محصولات شرکت آنا اسپکت AnaSpec در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت آنا اسپکت AnaSpec بدون واسطه و با نازل ترین قیمت، در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری،  جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *