شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar

شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar

شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar، زیرمجموعه ترمو فیشر ساینتیفیک Thermo Fisher Scientific بوده و یک تولیدکننده و تأمین‌کننده پیشرو در زمینه مواد شیمیایی و محصولات علوم زیستی برای تحقیق و توسعه است.

Alfa-Aesar

بیش از ۵۰ سال، دانشمندان به استفاده از محصولات آلفا ایسر Alfa Aesar برای تأمین مواد خام جهت برنامه‌های کاربردی تحقیق و توسعه تکیه کرده‌اند. اکنون این شرکت بیش از ۳۸۰۰۰ نوع محصول مقیاس نیمه انبوه و انبوه تولید می‌کند. همچنین این شرکت با استفاده از امکانات موجود به تولید سفارشی برای عرضه بیشتر کالاهای تخصصی دیگر نیز می‌پردازد. شرکت مذکور یک مرجع متداول برای مواد شیمیایی و مواد تحقیقاتی است.

این شرکت، بیش از ۵۰۰۰ محصول بیوشیمیایی و بیش از ۳۸۰۰۰ محصول شیمیایی-تحقیقاتی دارد. شرکت اشاره شده، یک انتخاب کامل برای تأمین تمام نیازهای تحقیقاتی را فراهم می‌کند. محدوده‌ای از محصولات این شرکت برای پژوهش‌های علمی در زمینه علوم کاربردی مانند؛ ژنومیک، پروتئومیک، ایمونولوژی، زیست‌شناسی سلولی و مولکولی و تحقیقات عروقی در حال رشد است.

این شرکت، یک شرکت معتبر و خدمات گرا است. کیفیت محصول اهمیت اساسی دارد، اما تخصص تولید فقط آغاز است. شرکت فوق فرایند کیفیت ما متعهد شده است سطح بالایی از خدمات را به‌طور مستمر ارائه دهد.

محصولات شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar

 ♦ مواد معدنی

 ♦ مواد ارگانیک

 ♦ فلزات آلی

 ♦ فلزات خالص و عناصر

 ♦ ترکیبات فلزات گرانب ها و کاتالیزورها

 ♦ مواد بیوشیمیایی

 ♦ مواد نانو

 ♦ تجهیزات آزمایشگاهی

web site: www.alfa.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR)،پیشرو در واردات انواع مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و کیت های تحقیقاتی و همچنین نمایندگی فروش محصولات شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت آلفا ایسر Alfa Aesar در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *