شرکت Affymetrix

شرکت Affymetrix

شرکت Affymetrix یک شرکت آمریکایی است که کار خود را با تولید DNA microarrays آغاز به کار کردودر سال۲۰۱۶ با شرکت ترمو فیشر Thermo Fisher Scientific ادغام شد.

شرکت Affymetrix

این شرکت توسط دکتر استفن فودور در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد. در سال۱۹۹۱ توسط گروه Fodor به عنوان شعبه شرکت Affymax NV ثبت شدکه در اواخر دهه ۱۹۸۰ روش های ساخت میکرواری DNA را به نام «GeneChip» با علامت تجاری Affymetrix به کار برد. در سال ۱۹۹۴ GeneChip ژنوتیپ اچ آی وی به عنوان اولین محصول شرکت Affymetrix ،معرفی شد. شرکت مذکور، میکروسیستم های ژنتیک را برای میکروآرایه ها و اسکنرهای مبتنی بر اسلایدرا معرفی کرد. این شرکت ،شرکت Neomorphic را برای بیوانفورماتیک،شرکت Bio Science for ParaLlele را برای خدمات ژنوتیپ SNP، شرکت USB/Anatrace را برای معرف های بیوشیمیایی، eBioscience را برای فلوسایتومتری وشرکت Panomics و True Materials را برای گسترش برنامه های کاربردی خریداری کرد. در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۱۶، Thermo Fisher Scientific اعلام کرد سهامی شرکت Affymetrix را با حدود ۱٫۳ میلیارد دلار خریداری کرده است.

www.affymetrix.com/estore/careers/index.affx;category

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی فروش محصولات شرکت Affymetrix در ایران،قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری،جهت تحویل به دانشگاه ها،مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *