شرکت ابکم Abcam

شرکت ابکم Abcam

شرکت ابکم Abcam به عنوان یک شرکت علوم زیستی جهانی است که آنتی بادی های بسیار کارآمد و دیگر گیرنده ها و آزمایشات را برای جامعه تحقیقاتی وبالینی به منظور پیشبرد درک زیست شناسی و علل بیماری ارائه می دهد.

شرکت ابکم Abcam

دو سوم از ۷۵۰۰۰۰ پژوهشگر علوم زیستی از بایندرها تمایلی، معرف ها، بیومارکرها و تست های Abcam را استفاده می کنند و تولیدات این در بیش از ۲۰۰۰۰ از ۵۶۰۰۰ مقاله بررسی چاپ شده ذکر شده است. این شرکت با ارتباط نزدیک و همکاری با محققان، به طور مداوم محصولات خود را برای پاسخگویی به نیازهای آنها پیش می برد.

تاسیس شرکت شرکت ابکم Abcam

ایده ی تاسیس شرکت مذکور در اوایل سال ۱۹۹۸ از دانشگاه کمبریج انگلستان آغاز شد. جاناتان میلنر بنیانگذار اصلی شرکت، به عنوان یک محقق  پسادکتری به مطالعه پروتئین سرطان سینه تازه کشف شده BRCA2 در آزمایشگاه پروفسور تونی کوزریدز مشغول بود. این پروژه به علت مشکلات و محدودیت پیدا کردن آنتی بادی مناسب، ناامید کننده بود. پس از آن Jonathan و تعدای از پزوهشگران آزمایشگاه پروفسور تونی کوزریدز، ایده  تأسیس یک شرکت آنتی بادی مبتنی بر وب مطرح کردند. تونی اسمی را که ترکیبی از آنتی بادی (ab) و کمبریج (cam) است، ابداع کرد. شرکت فوق الذکر بهترین و کارآمدترین آنتی بادی ها را با جامع ترین و به روزترین داده ها،تحویل سریع و پشتیبانی فنی در اختیار محققان قرار می دهد.

سهام شرکت ابکم Abcam

در ماه می سال ۲۰۱۱، شرکت ابکم Abcam اعلام کرد که سهام شرکت MitoSciences، یک شرکت خصوصی در زمینه زیست فناوری مستقر در یوجین، اورگان (ایالات متحده) را خریداری کرد. محصولات این در تولید و توزیع آنتی بادی های مونوکلونال با کارایی بالا بود.

در ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۱، کمپانی اب کم، خرید سهام شرکت Ascent Scientific را تکمیل کرد. Ascent Scientific یک شرکت مستقر در بریستول، انگلستان استکه محصولات بیوشیمیایی با کیفیت بالا مرتبط با بررسی عملکرد پروتئین ها را برای استفاده در تحقیقات علوم زیستی تولید می کند.

در ۱۹ آوریل ۲۰۱۲، کمپانی Abcam خرید سهام شرکت اپیتومیک را تکمیل کرد. اپیتومیکس یک شرکت خصوصی زیست فناوری در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا (آمریکا) و Hangzhou (چین) بود که در توسعه، تولید و توزیع آنتی بادی های مونوکلونال خرگوش مرتبط با تحقیقات زیست پزشکی و کاربردهای تشخیصی متمرکز بود.

در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۵، ابکم سهام شرکت Firefly BioWorks، یک شرکت خصوصی در کمبریج، ماساچوست (ایالات متحده) را خریداری کرد. Firefly از تکنولوژی میکرو سازشی جهت تولید محصولات خود را برای تشخیص میکرو RNA از RNA و بیوفیلید آغاز کرد.

در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۵، Abcam سهام شرکت AxioMx را خریداری کرده است. AxioMx، واقع در Branford، Connecticut (ایالات متحده آمریکا)، یک پلت فرم خدمات کشف و شناسایی آنتی بادی های نوین و جامع سفارشی را فراهم می کند.

محصولات شرکت Abcam :

 ♦ آنتی بادی های اولیه
 ♦ آنتی بادی های ثانویه
 ♦ الایزا،  Matched Antibody Pairs and Multiplex Immunoassays
 ♦ ابزارهای تصویربرداری سلول و بافت
 ♦ آزمایشات سلولی و بیوشیمیایی
 ♦ پروتئین ها و پپتیدها
 ♦ ابزار پروتئومیکس
 ♦ آگونیست ها، فعال کننده ها، آنتاگونیست ها و مهار کننده ها
 ♦ Lysates
 ♦ Multiplex miRNA assays

web site: www.abcam.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی فروش محصولات شرکت Abcam در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت Abcam در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری،  جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *