شرکت BioVision

شرکت BioVision

شرکت BioVision ، در زمینه ساخت، توسعه و فروش کیت های زیست سنجی، آنتی بادی ها، پروتئین و آنزیم های نوترکیب و سایر ملزومات برای پروژه های بیولوژیک و اکتشاف دارو می باشد.

شرکت BioVision

از محصولات تولیدی این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد: محصولات سنجش زنده بودن و مرگ سلولی،  تحقیقاتی شرکت BioVision، سنجش متابولیسم، پروتئین های فلورسانت، سایتوکاین ها، آنتی بادی BioVision ، محصولات استرس اکسیداتیو و تخریب سلولی و سنجش سمی بودن.

علاوه بر این ها، این شرکت فاکتور های رشد، هورمون ها اپی ژنتیک، لوسیفراز با پایداری زیاد، ابزار مورد نیاز در تحقیقات سلول های بنیادی و سایر ملزومات آزمایشگاهی را نیز ارائه می دهد.

شرکت بیوویژن ،یک کمپانی خصوصی فعال در زمینه علوم زیستی در منطقه خلیج سانفرانسیسکوی ایالات متحده آمریکا می باشد که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد. محصولات این شرکت در راستای تحقیق و پژوهش در مورد آپوپتز، متابولیسم، چاقی، دیابت، تکثیر سلول، استرس، تخریب و ترمیم سلولی، سندروم متابولیک، سلول های بنیادین، تنظیم ژنتیکی می باشد. هم چنین ای کمپانی تلاش می کند تا سرعت تحقیقات مربوط به اکتشاف دارو در مورد بیماری هایی از قبیل سرطان، دیابت، چاقی و آلزایمر افزایش یابد. خدمات ارائه شده توسط این کمپانی به شرکت های دارویی و بیوتکنولوژی، انستیتو های تحقیقاتی، بیمارستان ها و آزمایشگاه های دولتی کمک میکند. نمایندگی محصولات آن در سطح جهانی فعال می باشند  و هم اکنون در بیش از ۶۰ کشور دنیا محصولات را می فروشند.

محصولات  شرکت BioVision:

 ♦ آنتی بادی ها (BioVision Antibodies)
 ♦ بیوشیمی
 ♦ آزمایشات مبتنی بر سلول
 ♦ کیت های تقسیم سلولی
 ♦ محصولات CRISPR-Cas9
 ♦ کیت ELISA
 ♦ مهار کننده های آنزیم
 ♦ EZSolution ™ محصولات آماده برای استفاده
 ♦ پروتئین فلورسنت
 ♦ لوازم آزمایشگاهی
 ♦ کیت آزمایش متابولیسم
 ♦ میکروبیولوژی
 ♦ زیست شناسی مولکولی
 ♦ پروتئین A، G، L و Affinity Conjugates
 ♦ پروتئین ها و آنزیم ها
 ♦ استخراج و تخلیص پروتئین

web site: www.biovision.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی فروش محصولات شرکت BioVision در ایران،(نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت BioVision ) و همچنین وارد کننده اصلی مواد شیمیایی شرکت BioVision در ایران قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات شرکت BioVision در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می باشد.

شما می توانید برای خرید مواد شیمیایی شرکت BioVision ، به راحتی به تامین محصولات این شرکت از طریق شرکت ما اقدام فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *