شرکت Tocris Bioscience

شرکت Tocris Bioscience

شرکت Tocris Bioscience ، بیش از ۳۰ سال است که با دانشمندان همکاری داشته تا جامعه علمی را با جدیدترین و نوآورانه‌ترین محصولات تحقیقاتی حمایت و پشتیبانی کند. این شرکت، فعالیت خود را با شعار درک نیاز محققان و اعتمادسازی به محصولات و شناسگرهای تحقیقاتی خود آغاز کرد؛ به همین دلیل است که این کمپانی با بالاترین کیفیت، محصول خود را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد.

شرکت توکریس بیوساینس Tocris Bioscience

 

شرکت مذکور، بخشی از شرکت Bio-Techne است که شامل بهترین برندهای که شامل R & D Systems، Novus Biologicals، Protein Simple و Advanced Cell Diagnostics می‌باشد. شرکت Bio-Techne این برندها را در اختیار محققان قرار می‌دهد تا مجموعه‌ای کامل از معرف‌های تحقیقاتی، آزمایش‌ها و پروتئین‌ها را ارائه کند.

کمپانی مذکور، در سال ۱۹۸۲ توسط پروفسور جف واتکینز از گروه فارماکولوژی دانشگاه بریستول، انگلستان تأسیس شد. زمینه تحقیقاتی واتکینز، متمرکز برگیرنده‌های گلوتامات و دخالت آن‌ها در پروسه‌های انتقال سیناپسی سیستم عصبی مرکزی پستانداران است.

شرکت Cookson Chemicals

در سال ۱۹۸۵ توسط ریچارد کوکسون، استاد شیمی آلی در دانشگاه سات امپتون انگلستان تأسیس شد. این شرکت خدمات سنتز مواد شیمیایی عصبی را برای شرکت‌های دارویی ارائه می‌کرد. شرکت مذکور در انگلستان در ژوئیه ۱۹۹۴ به‌عنوان یک ادغام بین Tocris Neuramin از بریستول و Cookson Chemicals از سات امپتون تأسیس شد. در سال ۲۰۰۲ شرکت توکریس کوکسان Tocris Cookson توانست جایزه ملکه برای شرکت در رده تجارت بین‌المللی رتبه دست آورد و بعدازآن در سال ۲۰۰۶ نامزد دریافت جایزه در پنج دسته از معتبرترین جوایز صنعت علوم زیستی بود. در اکتبر ۲۰۰۵ شرکت توکریس Tocris اعلام کرد که آزمایشگاه‌های جدیدی در مرکز IO بریستول در بریتانیا تأسیس کرده است.

در این زمان، برای نشان دادن طبیعت بیولوژیکی محصولات و ماهیت مشتری، نام تجاری توکریس کوکسان Tocris Cookson به توکریس بیوساینس Tocris Bioscience تغییر داد. در مه ۲۰۱۱ توکریس بیوساینس Tocris Bioscience اعلام کرد که با کمپانی R & D Systems ادغام‌شده است. محصولات این شرکت شامل یک مجموعه منحصربه‌فرد از بیش از ۴۰۰۰ محصول تحقیقاتی برای جامعه علمی می‌باشد که از آخرین استانداردها و نوآورانه‌ترین ترکیبات شیمیایی بهره می‌جوید. محصولات شرکت، دارای بالاترین کیفیت هستند و معمولاً با داشتن بیش از %۹۸ خلوص که توسط HPLC تائید شده، مشتری را به این اطمینان خاطر می‌رساند تا بدون دغدغه و نگرانی از محصول استفاده کند.

محصولات شرکت توکریس بیوساینس Tocris Bioscience

Enzyme-Linked ReceptorsEnzyme-Linked Receptors ♦
Enzymes ♦
Ion Channels ♦
Nuclear Receptors ♦
Transporters ♦
Other Pharmacology ♦
All Targets ♦
CELL BIOLOGY ♦
Angiogenesis ♦
Apoptosis ♦
Cell Cycle ♦
Cell Metabolism ♦
Cytoskeleton & Motor Proteins ♦
ECM & Adhesion Molecules ♦
Epigenetics ♦
Signal Transduction ♦
Stem Cells ♦
PRODUCT TYPE ♦
All Products ♦
Small Molecules ♦
Peptides ♦
Aptamers ♦
Controlled Substances ♦
Compound Libraries ♦
DREADD Ligands ♦
Fluorescent Imaging ♦
Ligand Sets ♦
Optopharmacology ♦
PROTACs Research ♦
Reagents ♦
Toxins ♦
RESEARCH AREA ♦
Cancer ♦
Cardiovascular System ♦
Endocrinology ♦
Immunology ♦
Neuroscience ♦
Pain & Inflammation ♦
Respiratory System ♦

Website: www.tocris.com

شرکت آرکا طب روهام (ATR) ،نمایندگی فروش محصولات توکریس بیوساینس Tocris Bioscience در ایران، قادر به واردات و فراهم نمودن کلیه محصولات این کمپانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رعایت کلیه شرایط نگهداری، جهت تحویل به دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و محققان کشورمان می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *